'Mahalle olacak' söylentilerinin dolaştığı Beyköy'ün Belediye Başkanı Kılıç’tan öğrencilere köfte ekmek.. Milletvekili adaylığına mı hazırlanıyor?

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, camilere giderek dini bilgiler öğrenen çocukları ağırladı köfte, ayran ikram etti.

'Mahalle olacak' söylentilerinin dolaştığı Beyköy'ün Belediye Başkanı Kılıç’tan öğrencilere köfte ekmek.. Milletvekili adaylığına mı hazırlanıyor?
16.08.2022 - 12:36
Güncelleme 16.08.2022 - 12:42
Haber & Yorum

   Çocukların ve gençlerin dini eğitim almaları noktasında büyük bir öneme sahip olan yaz Kur’an kursları, Düzce’deki tüm cami ve Kur’an Kurslarında devam ediyor.

    Son zamanlarda “Mahalle olacak” söylentilerinin dolaştığı Beyköy Beldesinin Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın, kursa giden çocuklarla yakından ilgilendiği görüldü.

   Çocuklara mangal yapan Başkan Kılıç elleri ile köfte, ayran ikramında bulundu.

   Başkan Kılıç, “Yaz dönemi ile birlikte çocuklarımız boş zamanlarını kuran öğrenerek değerlendirdi tebrik ediyorum. Ayrıca çocuklarımızı güzel bir şekilde yetiştiren ve onlara güzel şeyler öğreten kuran kursu hocalarımıza, imamlarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

   Öte yandan son zamanlardaki Beyköy’ün mahalle olacağı söylentisi sonrası Osman Kılıç’ın bu görüntüsü, “Başkan milletvekili adaylığına mı hazırlanıyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.