TAM BİR DOĞA KATLİAMI! Cemşit: Düzce'nin ölüsüne de hürmet kalmamış!

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Düzce Şehir Mezarlığı'ndaki ağaçların kesilmesine tepki gösterdi. Cemşit, "Bir kez daha anlıyoruz ki, Düzcenin dirisine saygısı olmayan kentin yöneticilerinin, ölüsüne de hürmeti kalmamış" dedi.

TAM BİR DOĞA KATLİAMI! Cemşit: Düzce'nin ölüsüne de hürmet kalmamış!
13.02.2022 - 21:59
Güncelleme 13.02.2022 - 22:01
Haber Merkezi

   CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, bir Düzce Şehir Mezarlığı'ndaki ağaçların kesilmesine bir açıklamayla tepki gösterdi.

   Yapılanın tam bir katliam olduğunu söyleyen Cemşit, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

   "Düzce şehir mezarlığında bulunan ağaçların tamamı genç yaşlı demeden bir lojistik firması tarafından kökünden kesilerek tam bir doğa katliamı gerçekleştiriliyor.

   Düzce Belediyesi tarafından ihalesi Kaynaşlılı bir lojistik firmasına verilen şehir mezarlığı ağaç kesim işlemleri, tam bir katliama yol açmış durumda. Mezarlıkta  bulunan yüzlerce ağaç,yerine yenisi dikilecek söylemi ile kökünden kesilip kenara atılmış durumda.

   Öte yandan sağlam çürük ayırt etmeksizin,plansız programsız yapılan kesim çalışması yüzünden, mezarların bir kısmı da zarar görmüş durumda.Bu zamanda böylesi çirkin görüntüleri görüyor olmak çok üzücü.

   Bir kez daha anlıyoruz ki, Düzcenin dirisine saygısı olmayan kentin yöneticilerinin, ölüsüne de hürmeti kalmamış."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.