TANAL; ‘RADYOTERAPİ MERKEZİNİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM’

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Düzce’ye bir Radyoterapi Merkezi açılması konusunu meclise taşıyacağına ve takipçisi olacağına söz verdi.

TANAL; ‘RADYOTERAPİ MERKEZİNİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM’
11.01.2022 - 13:39
Güncelleme 11.01.2022 - 13:43
Özel Haber

   Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Gazete burasıdüzce’yi ziyaret etti.  

   Ziyarette Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit’e konuşan Tanal, Düzce’nin sorunlarına değindi.

MARADİT DİLE GETİRDİ

   Yapılan röportajın sonunda, Kanser hastaları için Düzce’de bir Radyoterapi Merkezi ihtiyacı olduğunu ve Düzce, Bolu, Zonguldak’taki hastaların tedaviye Sakarya ve Kocaeli’ne gitmek zorunda olduklarını dile getiren Gazete burasıdüzce Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit, bu konunun TBMM gündemine taşınması konusunda Mahmut Tanal’ın da desteğini istedi.

SÖZ VERDİ; “TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”

   CHP İstanbul Milletvekili Tanal, bu konuyla ilgili önce Twitter’dan bir paylaşım yaptı ve daha sonra da Maradit’e konunun takipçisi olacağına dair söz verdi.

   Tanal’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle;

   “Düzce’de kanser tedavisi için Radyoterapi Merkezi (ışın tedavisi) yok. Düzce, Bolu ve Zonguldak illerindeki tüm hastalar kar ve kış demeden Sakarya ve Kocaeli’ne gidiyor.

   Bu mağduriyeti gidermek için Mecliste takipçisi olacağım. Düzceliler’in mağduriyeti giderilinceye kadar çalışacağım.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.