Erdoğan'dan Özlü'ye ödül!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye şehre yapılan sosyal, kültürel ve sportif yatırımlarından dolayı ödül verdi.

Erdoğan'dan Özlü'ye ödül!
16.11.2021 - 18:42
Haber Merkezi
4

   Başkent Ankara'da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca 16-21 Kasım tarihleri arasında gençlere ve kendini genç hissedenlere yönelik düzenlenen "Tam Bana Göre Festival" etkinliği başladı. Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen festivalin açılışını yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye şehre kazandırdığı projeler nedeniyle ödül verdi.

ÖZLÜ, ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ELİNDEN ALDI

   Bilim insanları sanat ve siyaset dünyasının ileri gelenleri tarafından konferans ve söyleşilerin de yapılacağı "Tam Bana Göre Festival" etkinliğinin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü şehre kazandırdığı sosyal, kültürel ve sportif yatırımlardan dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden ödül aldı.

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

   Ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ödülü tüm Düzce halkı adına aldığını ifade ederek; "2 buçuk yıl önce 'Düzce Bizim Evimiz' diyerek çıktığımız bu yoldu dev projelerimizin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere de imza attık. Gençlere yönelik yaptığımız projeler nedeniyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görüldük. Bu ödülü tüm Düzceli hemşehrilerimiz adına aldık.  Bundan sonra da şehrimiz ve gençlerimiz için yeni projeleri hayata geçirerek gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • asker
  asker
  17.11.2021 11:42

  Düzceli park gazinosunu yıkıp ranta kurban edenler demiş. Park gazinosu belediyeninmiydi ki ranta kurban edilsin. zaten yıllardır müstecirinde kiraya verdiği müstecirde değilmiydi. ama sizler hala sizin müsteciriniz bizim müstecirimiz kafasında mısınız. parkta kaç tane bina vardı ki. birde lunaparkın demiryığınları. kim kaldırabilirdi bunları. çaya kahveye gelince. isteyen çayını da içer kahvesini de. masa sandalye içinde hiç bu kadar demogoji yapmanıza gerek yok. meraklanmayın o da hallolur.

 • Düzceli..
  Düzceli..
  17.11.2021 11:05

  Kayıp koskoca iki yıl sonra, Düzce’de park sorunu çözülemedi. Parkımı, masamı, çayımı, geri alamadım..Düzce’de İnsanların şurada buluşalım diyebileceği, açık havada nefes alabileceği, iki yer kaldı.. Aydınpınar köprüsünün oradaki küçük işletme ve Cedediye cami önü.. Yapılan millet bahçesine konan büfelerin rengi ise tam isabet.. Düzce’nin makus talihini simgeliyor.. Çay kahve fiyatları ve kimlerin olduğu konusu ise, insiyatifin başkanda olmadığının göstergesi.

 • Düzceli..
  Düzceli..
  17.11.2021 10:49

  Nasıl bir sosyal kültürel çalışma ki, içinde halk, sokaktaki vatandaş yok.. Düzce’nin tarihi, hafızası olan Park gazinosunu yıkıp ranta kurban edenler, yerine yaptıkları binayı da 20 yıl dolmadan yıktılar.. Parkın peyzajı, yapımı tekniği, görselliği değil ki sorun.. Bizim kültürümüzde insanlar, sevdikleri, ile misafirleri ile bir masada çayını kahvesini içmek ister.. Bizim kültürümüzde orta doğu kültüründeki gibi, sıra ile banklara oturrup, gelip geçeni gözler pozisyonda oturmak yok..

 • Düzceli..
  Düzceli..
  17.11.2021 10:48

  Halkın olanı halka vereceğiz sloganı yalanmıydı ki, 15 temmuz “ eski lisenin oradaki “ parkındaki, belediyenin işlettiği güzel kafeyi kebapçıya verdiler.. Ben vatandaş olarak kendi mülkümde masamda oturup, dostlarımla çayımı, kahvemi fahiş olmayan fiyattan içmek istiyorum.. Bir işletmeci kendi mülkünde çayı, üç misli fiyat satabilir ki, ister gider ister gitmem.. Ama ben halkın kendi mülkünde fahiş fiyatla hizmet almasını kabul edemem..