CHP’den Gazete burasıdüzce’ye ziyaret..

CHP heyeti Gazete burasıdüzce’ye bir nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan İl Başkanı Cemşit, “Parti binamızın açılışını gerçekleştirdikten hemen sonra sahada bizi göreceksiniz” dedi.

CHP’den Gazete burasıdüzce’ye ziyaret..
15.11.2021 - 16:42
Özel Haber
3

   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, İl Başkan Yardımcısı Faruk Darıyerli ve Basın Danışmanı Ayşegül Aydın gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

   CHP heyetini gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit, gazetemiz ortaklarından ve Yazı İşleri Müdürümüz Kemal Yalçın Can ile yazı ailemizden Orçun Togan karşıladı.

   Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Semih Cemşit, “Biz her gün sahada olacağız. Düzce’yi karış karış gezeceğiz. Bundan sonra her sorunu gündeme getiren olduğumuz gibi Düzce’de yapılan her güzel şeyin arkasında da durmasını bileceğiz. Parti binamızın açılışını gerçekleştirdikten hemen sonra sahada bizi göreceksiniz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Düzceli
  Düzceli
  15.11.2021 17:01

  meydanı boş bulanlar vardı. meydanı boş bırakırsanız kimlerin meydanı dolduracağı belli olmaz. eğer hergün sahaya çıkacaksanız meydan kimseye kalmaz.

 • zehra
  zehra
  15.11.2021 16:58

  yalnız ayak basılmadık yer bırakmayın lütfen. genel başkanınızı örnek alın.

 • gaye
  gaye
  15.11.2021 16:57

  Şükür. Artık sahada sizi görmek istiyoruz.