Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin zemini yenileniyor

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin bozulan bin 700 metrekarelik zemini yenileniyor.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin zemini yenileniyor
20.06.2022 - 15:23
Güncelleme 20.06.2022 - 15:26
İHA
3

   Hafta sonu başlayan çalışmalarda zemin kaldırılırken en kısa sürede yenilenerek hizmet verecek.
Atatürk Devlet Hastanesinin zemini yenileniyor. Zemin katta bulunan birimlerin yerlerinin gececi olarak taşınması ile hafta sonu yoğun mesai ile zemin kaldırma çalışması başladı. Bin 700 metrekare alanda başlayan çalışmanın iki ay gibi kısa sürede bitmesi planlanıyor.


   Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, yenileme çalışması ile daha iyi hizmet verileceğini belirterek “Hastanemizin en çok kullanılan alanı olan Röntgen, MR, Tomografi ve kan almanın bulunduğu alanda ki zemin yapısında bozulmalar olması nedeniyle zemin iyileştirme ve yenileme çalışmaları yapmak zorunluluk haline geldi. Yapılan yenileme çalışması sırasında Düzceli hemşerilerimizim gösterdiği anlayış ve nezaket için teşekkür ederiz. Zemin yenilemesi ile en kısa sürede hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  21.06.2022 10:06

  Bir Düzce klasiği daha.. Yapın, yıkın, sonra toplayın basın mensuplarını, proje adı ile açıklamalar yapın..

 • Vaktiydi.. Fi tarihinde yapılmış bina.!
  Vaktiydi.. Fi tarihinde yapılmış bina.!
  21.06.2022 10:05

  Eee artık yenilensin ya, neredeyse İstanbul İstiklal caddesindeki Mısırlı apartmanı ile yaşıt yani.. Düzcede hastane yapılacak en son yerdi.. Birilerinin göbeği çatlamıştı oraya yaptırıncaya kadar.. Olan dönemin valisine olmuştu.. Şimdide Belediye binasını yıkıp valilin oraya, valiliği de Eski lisenin oraya alceklermiş.. Ne bu ya. Ne demişti zamanın Cumhur başkanı 100 yıllık Bolu vilayet binası için çok beğendim, Düzce için se, yenileri beğenmiyorum, basık ve simgeselliği yok..

 • Ayşe Aydın
  Ayşe Aydın
  21.06.2022 08:54

  Çok güzel bir çalışma çok teşekkür ederiz sağolun