Huzurevi sakinlerine ağız ve diş sağlığı taraması

Düzce Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi doktorları, Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek ağız ve diş sağlığı muayenelerini gerçekleştirdi.

Huzurevi sakinlerine ağız ve diş sağlığı taraması
15.11.2023 - 11:08
İHA

   Huzurevi sakinlerinin ağız ve diş sağlığı muayenelerini yapan ekipler, dişlerin bakımlarını gerçekleştirdi. Ekipler gerekli gördüğü yaşlıların diş tedavileri için plan oluşturarak Ağız ve Diş Sağlığı hastanesine davet etti.

    Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, bu tarz sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini dile getirerek “Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerine arkadaşlarımız tarafından yapılan ziyarette, vatandaşlarımızın rutin muayeneleri yapılarak ağız ve diş sağlığı hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Burada ihtiyacı olan yaşlılarımızın tedavi planlarını oluşturduk ve tedavileri için hastanemize davet ettik. Misafirperverlikleri için huzurevi yönetimine, çalışanlarına ve de sakinlerine teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.