KGK KUBİLAY’A YAPILAN SALDIRIYI KINADI.. MARADİT: “Aileler sokaklarda gezemeyecek mi? Düzce’de artık bu tür olaylar olmamalı!”

Küresel gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit, Düzce Postası Gazetesi Sahibi Ömer Faruk Kubilay'ın ailesiyle birlikte bıçaklı saldırıya uğramasını kınayarak, yetkilileri önlem almaya davet etti.

KGK KUBİLAY’A YAPILAN SALDIRIYI KINADI.. MARADİT: “Aileler sokaklarda gezemeyecek mi? Düzce’de artık bu tür olaylar olmamalı!”
9.06.2023 - 15:39
Güncelleme 9.06.2023 - 15:41
Haber Merkezi

   Düzce Postası Gazetesi Sahibi Ömer Faruk Kubilay, ailesiyle sokakta yürürken, bir grup tarafından sözlü tacize ve ardından bıçaklı saldırıya uğradı. 

   Yaralanarak tedavi altına alınan Kubilay’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

   Bu durumla ilgili bir basın açıklaması yapan Küresel gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit olayı kınayarak, yetkilileri bu tür olayların bir daha yaşanmaması için gerekli tüm önlemleri almaya davet etti. 

   Maradit şunları söyledi; 

   “Düzce Postası Gazetesi sahibi Ömer Faruk Kubilay’ın başına gelenler çok üzücüdür. Olayı şiddetle kınıyorum. Kendisine geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyorum. 

   Öte yandan; bu tür hadiselerin sürekli yaşanması Düzce için de çok kötü bir durumdur. 

   Bu tür olaylar Düzce’de yaşayan ailelerin, sokaklarda rahat rahat gezmelerine engel olmaktadır. Ailelerimiz günün hemen her saatinde, özellikle de akşam saatlerinde sokak aralarından yürümeye korkar hale gelmiştir. 

   Yetkililerin bir an önce gerekli ve kalıcı önlemleri almaları, dolayısıyla kendini bilmezler tarafından gerçekleştirilen bu tür olayların önünün artık kesilmesi, gerekmektedir. 

   Ailelerimiz günün her saatinde Düzcemiz’in her sokağında rahat rahat dolaşabilmelidir. 

   Saygılarımla..”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.