DÜZCE TARİHİNDE BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!

Düzce Emniyet Müdürlüğü basın açıklaması yaptı. Yaptığı açıklamada Düzce Emniyet Müdürlüğü, Düzce tarihinin en yüksek sayıdaki Ecstasy yakalamasının yapıldığına değindi.

8.06.2023 - 13:02
Güncelleme 8.06.2023 - 13:04
Haber Merkezi

   Düzce Valiliği, Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başarılı çalışmalarına devam ediyor ve uyuşturucu ile mücadelede her geçen gün yeni başarılara imza atıyor;

   Bu kapsamda Düzce TEM Otoyolu üzerinde bir araçla ilgili yapılan çalışmalarda Düzce tarihinin en yüksek sayıdaki Ecstasy (34.589 adet) yakalamasını yaptı ve 1 (bir) şahsa TCK 188 Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak suçundan adli işlem başlattı.

   Sahada yürütülen uyuşturucu ile mücadele ile birlikte önleme faaliyetleri kapsamında da 2022 ve 2023 yılları arasında “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi ile 108 eğitim faaliyetinde bulunularak 7586 vatandaşa ulaşılmış olup, konu ile ilgili çalışmalar etkin bir şekilde devam etmektedir.

   06.06.2023 günü yapılan operasyon sonrası Düzce Valisi Cevdet ATAY, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin EMRE, Düzce İl Emniyet Müdürü Yunus Emre ÜNVEREN ve Düzce İl Jandarma Komutanı J.Albay Murat KILIÇ Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek tebrik ve teşekkür ettiler, yapılan operasyonla ilgili bilgi aldılar. 

   Düzce İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada; " Kamu düzeninin ve toplum huzurunun sağlanması için suç ve suçlularla olan mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" dedi.

 

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.