Benzine zam geliyor

Benzin fiyatlarına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere zam geliyor. Benzine iki gün önce de zam gelmişti. Motorinde ise bu gece fiyat değişimi yok.

Benzine zam geliyor
25.05.2023 - 13:08
Sözcü

   Petrol fiyatları ve döviz kurundaki değişim, akaryakıt fiyatlarını etkilemeye devam ediyor.Sektör kaynaklarının verdiği bilgiye göre, bu geceden itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatının 75 kuruş artması bekleniyor. Benzine iki gün önce de 76 kuruş zamgelmişti. Motorinde ise bu gece fiyat değişimi beklenmiyor.

YENİ FİYATLAR NE OLACAK?

   Bu geceki zamla birlikte benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 21,32 TL’ye, Ankara’da 21,67 TL’ye, İzmir’de  21,66 TL’ye yükselecek. Motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 19,34 TL, Ankara’da 19,70 TL, İzmir’de 19,80 TL seviyesinde bulunuyor. Fiyatlar, rafineri uzaklığı ve kâr marjına göre iller, ilçeler ve bayiler arasında farklılık gösteriyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.