EYÜP EYMEN’İN HAYALLERİ GERÇEK OLDU

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, minik Eyüp Eymen’in hayalini gerçekleştirdi.

19.05.2023 - 17:38
Haber Merkezi

   Ayşe Keşir, tekerlekli sandalyede yaşamını sürdüren özel birey 7 yaşındaki Eyüp Eymen Marangoz'u Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri ile buluşturarak hayaline kavuşturdu.

   Ayşe Keşir Eyüp Eymen’nin gidip görmeyi çok istediği Düzce İtfaiyesinde bir gün geçirmesine katkı sağladı. Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri Eyüp Eymen’e itfaiyecilerin kullandığı araç gereçleri tanıtıp, uygulamalı olarak gösterdi. İtfaiye erlerinin anlattıklarını can kulağı ile dinleyen Eyüp Eymen “İtfaiyeci ağabeylerin kullandığı bütün araç gereçleri beğendim. Çok mutlu oldum çok güzel bir duyguydu” dedi. 

   AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, tekerlekli sandalyede yaşamını sürdüren Eyüp Eymen’i bir dakika olsun yalnız bırakmayarak özel ilgi gösterdi. Eyüp Eymen ile sohbet eden Keşir, oyuncak itfaiye arabası hediye etti.

   Minik Eyüp Eymen'i itfaiye ekipleri, itfaiye aracına bindirip evine kadar bıraktı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.