DEVA Partisi Aday Adaylarını tanıttı

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz basın toplantısı yaptı. Toplantı da aday adaylarını açıkladı.

20.03.2023 - 17:20
Özel Haber

   DEVA Partisi bugün düzenlediği basın toplantısıyla Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı. İl Başkanı Murat Caymaz'ın da Milletvekili aday adayı olduğu toplantı partililer tarafından oldukça ilgi gördü.

   İl Başkanı Murat Caymaz yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Değerli basın mensupları, ülkemiz ve milletimiz adına tarihi bir seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Tüm kamuoyunca bilindiği üzere DEVA Partisi olarak kuruluşumuzdan bu yana demokrasiyi öncelediğimiz bir siyaset anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz."  

   Caymaz sözlerine şöyle devam etti; "Bu bilinç ve anlayış ile demokrasimizin temellerinden olan seçilme hakkını kullanmak isteyen, içinde doğup büyüdüğümüz bu coğrafyaya katkı sunmak arzusuyla elini taşın altına koymaktan çekinmeyen tüm arkadaşlarımızla birlikte bugün aday adaylıklarımızı açıklamak üzere buradayız. 

   DEVA Partisi’nden aday adayı olmak isteyen tüm partililerimize sizlerin huzurunda gönülden teşekkür ediyor, bu girişimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

   Diliyoruz ki, siyasi tarihimizin belki de en çetin yollarından birinde atılan bu cesur adımlar kelebek etkisi yaratarak çoğalacaktır.

   Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz