KGK Düzce yönetimi Ünsal'a yapılan saldırıyı kınadı... Maradit: Kabul edilemez

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit, Öncü RTV Genel Yayın Yönetmeni ve KGK üyesi Sadullah Ünsal'a yapılan saldırıyı kınadı.

KGK Düzce yönetimi Ünsal'a yapılan saldırıyı kınadı... Maradit: Kabul edilemez
19.03.2023 - 21:04
Haber Merkezi

   Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Düzce İl Temsilcisi ve Burasıdüzce Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit, yaptığı bir haberden dolayı saldırıya uğrayan Öncü RTV Genel Yayın Yönetmeni ve KGK üyesi Sadullah Ünsal'a yapılan saldırıyı kınayarak, kabul edilemez olduğunu söyledi.

   Maradit, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

   "Öncü RTV Genel Yayın Yönetmeni ve Küresel Gazeteciler Konseyi Üyesi Sadullah Ünsal'ın, yaptığı bir haberden dolayı, sözlü ve fiziksel saldırıya uğradığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

   Halkın haber alma özgürlüğünün en önemli yapı taşı olan basına yapılan saldırılar, hangi durum ve şart altında olursa olsun, kabul edilemez.

   Küresel Gazeteciler Konseyi olarak yapılan bu menfur saldırıyı esefle kınadığımızı belirterek, başta meslektaşımız Sadullah Ünsal olmak üzere Öncü RTV'ye geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.