Bıyık: "Çanakkale Zaferi, Türk İstiklalinin Teminatıdır"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bıyık: "Çanakkale Zaferi, Türk İstiklalinin Teminatıdır"
18.03.2023 - 14:42
Haber Merkezi

   Erdoğan Bıyık mesajında; “Çanakkale, tarihte eşine ender rastlanan, vatanının ve milletinin bekası için gözlerini kırpmadan canlarını feda etmeyi göze alan yüzbinlerce kahramanın eseridir. Çanakkale, şanlı tarihimizde önemli yer tutan istiklal kararlılığımızın, çok büyük fedakarlıklarla bir kez daha ispatlandığı yerdir. Çanakkale Zaferi, Türk İstiklalinin Teminatıdır. Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile Çanakkale Şehitlerimiz olmak üzere; vatanın bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için canlarını gözlerini kırpmadan feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.