İYİ PARTİ HATAY’DA

İYİ Parti Düzce, Akçakoca İlçe Teşkilatının yaptığı organizasyon ile Hatay’da depremzedelere Ramazan kolileri , öğrencilere kırtasiye malzemeleri ve yakacak dağıttı.

İYİ PARTİ HATAY’DA
15.03.2023 - 13:23
Haber Merkezi
1

   Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, Akçakoca İlçe Başkan Yardımcısı Orçun Deniz ve Akçakoca Teşkilat Mensubu Mesut Turan ‘ın yaptığı dağıtım ile alalakalı açıklama yapan Alkan Lokum: “ bu zor günlerinde depremzedelerin yanında olan teşkilat mensuplarıma ve desteklerini bizden esirgemeyen Akçakoca halkına teşekkür ediyoruz. Deprem bölgesine gidiyoruz elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Tüm ülkemize büyük geçmiş olsun “ dedi

   İl Başkanı Yunus Özay Er ise “ Akçakoca teşkilatımızın organize ettiği yardımlarımızı ulaştırdık. Biz hala gündemin siyaset değil deprem olduğu bilinci ile toplanan yardımları bizzat dağıtarak depremzede kardeşlerimize yardımcı olmaya Hatay’a geldik. Üzüntü verici günlerinde yurttaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz “ dedi

   Yardımları dağıtan İYİ Partililer şehrin yöneticileri ile bir araya gelerek durum değerlendirmeleri yaptı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Balıkçı Sabri
    Balıkçı Sabri
    16.03.2023 08:19

    Bravo. İyi reklam. Kamyondan veren ilçe başkanı altta kucaklayan il başkanı. Başka kimseye zaten gerek yok. Hadi soyunun vekilliğie de halk sizi bir mühürlesin.