Cemşit: "Yarının Türkiye'sini hep birlikte inşa edeceğiz!"

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Türkiye’de uzun zamandır yaşanan yokluk, yoksulluk, hayat pahalılığı, yolsuzluk, hukuksuzluk nedeniyle umutsuzluğa düşen vatandaşın Millet İttifakı ile nefes almaya başladığını dile getirdi.

Cemşit: "Yarının Türkiye'sini hep birlikte inşa edeceğiz!"
31.01.2023 - 15:26
Haber Merkezi

   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, 6’lı masanın ‘Yarının Türkiyesi’ sloganıyla tanıttığı ortak hükümet programı tanıtım toplantısına katıldı. Yokluk, yoksulluk, hayat pahalılığı, yolsuzluk, hukuksuzluk nedeniyle umutsuzluk yaşayan vatandaşın Millet İttifakı ile nefes almaya başladığını dile getiren Başkan Cemşit, şunları söyledi: ‘Yarının Türkiyesi’ni kuracak olan Millet İttifakı Ortak Politikalar Mutabakat Metnini açıkladı. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan, Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen toplantı büyük bir coşkuyla yapıldı. Bizler de katıldığımız toplantıda büyük bir coşkuya buna tanıklık ettik. Toplantıda açıklanan metinde yer alan 9 ana başlıktaki 2 binin üzerindeki madde ile ülkemizin uzun zamandır yaşadığı krizden çıkması hedefleniyor. Ülkemizi her konuda bir çıkmaza sürükleyen iktidar gidecek, sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya, işsizlikten ekonomik krize tüm sorunları çözecek milletin iktidarı gelecek. ‘Yarının Türkiyesi’ni hep birlikte inşa edeceğiz. Her şey çok güzel olacak” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.