Vali Atay, bir takım toplantılar düzenledi

Vali Atay , Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda bulunan okullara ait pansiyonların son durumu ile şehrin sanayi ve teknolojisini enine boyuna inceledi.

Vali Atay, bir takım toplantılar düzenledi
31.01.2023 - 13:35
İHA

"Düzce’nin sanayi ve teknolojisi konuşuldu"

   Vali Cevdet Atay başkanlığında ilin sanayi ve teknolojisi enine boyuna konuşuldu. İlgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin de katıldığı Sanayi ve Teknoloji İşbirliği kurulu toplantısında Düzce’nin sanayide ki gelişimi görüşüldü. Toplantıda işbirliklerinin de artarak devam etmesi planlandı.

 "Okul pansiyonlarının son durumu görüşüldü"

   Düzce’de meydana gelen depremin ardından okullarda ki sorunların giderilme çalışmaları bir yandan devam ederken, bir yandan da bazı okullara ait olan pansiyonlarda ki sorunların da giderilme çalışmaları yapılıyor. Okulların da ara tatile girmesi ile birlikte sorunların daha hızlı giderilmesi için çalışmalar hızlandırıldı. Bu çerçevede pansiyonların son durumları ile ilgili olarak Düzce Valisi Cevdet Atay’ın başkanlığında genel durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ile ilgili kurum yetkililerinin katıldığı toplantıda okul pansiyonlarının genel durumu değerlendirildi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.