Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin son durumu değerlendirildi

Turgut Özal Anadolu Lisesi okul aile birliği, depremden zarar gören okulda ders işlenmediğini, öğrencilerin diğer okullarda yarım gün eğitim aldıklarını dile getirerek bir basın açıklaması yaptılar. CHP Milletvekili aday adayı Faruk Darıyerli ve CHP Düzce Kadın İlçe Teşkilatı da destek için okul aile birliğinin yanındaydı.

25.01.2023 - 13:53
Güncelleme 25.01.2023 - 13:58
Haber Merkezi

   Depremden zarar gören Turgut Özal Anadolu Lisesi'nde ders işlenmediğini, öğrencilerin diğer okullarda yarım gün eğitim aldıklarını dile getiren okul aile birliği, "Çocuklarımızın tam gün eğitim sistemine dönmelerini istiyoruz. Büyük bir mağduriyet var; hem diğer okullarda hem de Turgut Özal Anadolu Lisesi'nde. Tam gün eğitim olmadığı için, eğitim eksikliği çocuklarımızda hissedilmeye başladı. Özellikle pansiyonlarda kalan öğrencilerimiz büyük mağduriyet yaşıyor. Yetkililer süreci takip ediyor ama süreç çok yavaş ilerliyor. Umarım yeni bir alan tahsis edilir ve çocuklarımız huzur içinde derslerine odaklanabilirler. Çocuklarımız bu durumdan çok şikayetçiler; özellikle bir öğrencimiz artık okula gitmek istemiyor. En kötü konteyner derslikler kurulsun." ifadelerini kullandılar.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.