Düzce TSO Üye Ziyareti Gerçekleştirdi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu, Özer Alpmen, Ahmet Emin Şen, Ercan Coşkun, Meclis Üyesi Ümit Çengel ile beraber Maskom Plastik firmasını ziyaret etti.

Düzce TSO Üye Ziyareti Gerçekleştirdi
24.01.2023 - 15:22
Haber Merkezi

   Ziyarette; Düzce TSO Heyeti, fabrikaların içerisindeki üretim bantlarını gezerek, yapılan çalışmaları inceledi. İlimizdeki sanayicilerin ve kuruluşların sorunları, beklentileri üzerinde duruldu. İlimizin sanayi ve teknoloji alanında daha da gelişmesi amacıyla yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

   Ziyaretin devamında, Düzce’nin istihdamı, ekonomisi, ilin ekonomik durumu ve ihracat çalışmaları hakkında istişare edildi.

   Ziyaretin sonunda, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Maskom Plastik firma yetkilisi İhsan Sinan Bacanak’a hediye takdim etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.