Muharrem İnce: “İHA, SİHA ile mücadele etmiyoruz”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, esnaf ziyareti gerçekleştirdiği Düzce’de, “İHA, SİHA’lar ile mücadele etmiyoruz. PKK’nın tetikçiliğini yapmıyoruz. Doğru bir iş yapılmışsa, Erdoğan’ın damadıymış benim umurumda değil. Doğru bir iş ise bunu destekliyoruz” dedi.

19.01.2023 - 16:27
İHA
3

   Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Düzce’de esnaflar ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Türkiye’nin seçime kilitlendiğini dile getiren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Biz diğer muhalefet partileri gibi değiliz. Doğru bir şey yapılmış ise bunu destekliyoruz. İHA, SİHA ile mücadele etmiyoruz. PKK’nın tetikçiliğini yapmıyoruz. Erdoğan’ın damadıymış benim umurumda değil, doğru bir iş ise bunu destekliyoruz. Biz zaten hep destekliyoruz Memleket Partisi olarak. Türklüğü falan tartışmıyoruz. Kimseye de tartıştırtmayız. Devrim kanunlarını tartışmıyoruz. Onun için bizim duruşumuz net. Mavi vatanı destekliyoruz, Azerbaycan’a yardım edilmesini doğru buluyoruz. Bundan yana hiç bir sıkıntımız yok” dedi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Niye ki.?
  Niye ki.?
  20.01.2023 11:46

  %100 TSK bilgi birikimi ve tecrübesi ile yapılan TUSAŞ Aksungur, Türk Havacılık ve Uzay Sanayi tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri için geliştirilen bir insansız silahlı hava aracıdır. ANKA projesi ve Aksungur projeleri Türkiye'nin şu ana kadar elindeki en kuvvetli menzili en uzun,yatırım yapılıp sipariş verildiği zaman vuruş gücü en iyi olan %100 TSK'nın geliştirdiği en iyi İHA ve SİHA'dır. %100 milli ve yerli Altay tankının başına gelen maalesef AKSUNGUR 'un da başına geliyor?

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  20.01.2023 11:42

  Bize hep birileri masal anlatıyor ve İnanmamızı istiyorlar.. Havelsan, Roketsan, Tusaş 'a aittir. Fakat, ne hikmetse hiç bunlardan söz edilmiyor.. Ör: Lazer güdümlü bombası , cirit füzesi (dünya'da birçok helikopter bu füzeleri kullanıyor.) Kıyaslayın.. BayraktarTB2 27 saat 25 bin feet , 300 km menzil iken .. Maksimunim kalkış ağırlığı 750 kg... Aksungur 50 saat 35 bin feet 250 km , Maksimum kalkış ağırlığı 3.300 kg'dır.. Fark yenilir yutulur değil..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  20.01.2023 11:34

  Kimse mücadele etmiyor.. Sonuçta damat ta olsa özel bir şirket.. 35 yıldır envanterine tek bir savaş uçağı girmemiş," Niye Ki " bizi F 35 programından çıkartmış, EGE de Yunan ile beraber devriye gezen ABD nin kapısında F 16 bekliyoruz..Ege de TC tapusunda işgal edilen 18 ada ve bizzat TV de akp genel başkanının anlattığı adalar için, mavi vatan ın mimarı Cihat Yaycı paşayı dinleyin.. Başka TC yok..