Hasar Tespit Sonuçlarına İtiraz Süreci Başladı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, deprem sonrası yapılan hasar tespit çalışmaları sonucuna itirazı olan vatandaşlar için itiraz etme süreci başladığını bildirdi.

Hasar Tespit Sonuçlarına İtiraz Süreci Başladı
4.12.2022 - 11:55
Haber Merkezi

   Bakanlıktan yapılan duyuruya göre: "Düzce ilimizde 23 Kasım 2022 tarihinde 5.9 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası 341 mahallede gerçekleştirilen bina hasar tespit çalışmaları tamamlanarak Valilik ve AFAD İl Müdürlüğüne teslim edilmek suretiyle 04.12.2022 tarihinde askı listeleri tüm muhtarlıklarda ilan edilmiş olup, ayrıca e-devlet ile hasartespit.csb.gov.tr web adresinden de hasar tespit sonuçları yayımlanmıştır.

   İlan edilen hasar tespit sonuçlarıyla ilgili itiraz süreci 02.01.2023 tarihinde sona erecektir. Bu süre içerisinde hasar tespit sonuçlarına itiraz edecek vatandaşlarımız, Valilik ve Kaymakamlıklarda kurulan itiraz kabul noktaları ve e-devlet üzerinden başvurularını yapabileceklerdir."

İtiraz Noktaları

Valilik İtiraz Noktası / Turizm Ofisi

Cumayeri Kaymakamlığı

Gümüşova Kaymakamlığı

Çilimli Kaymakamlığı

Gölyaka Kaymakamlığı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.