DEPREMDEN GERİYE KALANLAR

Düzce'de meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından evler adeta savaş alanına döndü. Nalbantoğlu Mahallesi'nde bulunan bazı evlerde hasar oluştu. Sarsıntıya dayanamayan müstakil evin duvarı çöktü, bir başka evinde duvarları çatladı. Düzce Merkezde bazı işyerleri yıkıldı...

23.11.2022 - 16:03
İHA

   Saat 04.08'de merkez üssü Düzce'nin Gölyaka ilçesi olan 5,9 büyüklüğünde depremde, Gaziantep Caddesi'nde bulunan bir iş yeri yıkıldı. Her gün çok sayıda vatandaşın uğrak noktası olan eğlence mekanından geriye sadece enkazı kaldı.

   Merkez'de bulunan bir binanın 2. katındaki evde maddi hasara sebep oldu. Sarsıntı sırasında televizyon, kitaplık ve dolaplarda bulunan eşyalar yere düştü. Evde yaşayanlar, televizyonunun önüne yastık koyarak muhtemel bir sarsıntıya karşı önlem almaya çalıştı.

   Merkez'e bağlı Nalbantoğlu Mahallesi'ndeki bazı evlerde sarsıntı sebebiyle zarar gördü. Bir evin duvarı çöktü, bir başka evin duvarlarında ise çatlaklar oluştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar