CHP kadınları kahvaltıda bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Kadınları kahvaltıda bir araya gelerek partinin program ve tüzüğü doğrultusunda, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

CHP kadınları kahvaltıda bir araya geldi
5.10.2022 - 13:02
Haber Merkezi

   Merkez Yürütme Kurulu Üyesi, Sakarya Kadın Kolları İl Başkanı ve bölge koordinatörü Azize ÇEROĞLU’nun da katılımlarıyla, Cumhuriyet Halk Partisi kadınları kahvaltıda bir araya geldi.Partinin program ve tüzüğü doğrultusunda, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundular. "Cumhuriyet Halk Partisi kadınları olarak,mahalle mahalle, ev ev dolaşarak, Aile Destek Sigortası projesini halka anlatıp,halkı bilinçlendirmeyi hedeflediklerini" dile getirdiler.Ülkenin içinde bulunduğu bu durumdan kadınlar sayesinde çıkacağını da eklediler. Aynı zamanda kadınlara da birlikte çalışma çağrısında bulundular.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.