Merttürk: Anketlerde Düzce'de birinci partiyiz

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, yapılan anketlerde Düzce'de birinci parti olduklarını ifade etti.

30.09.2022 - 18:14
Güncelleme 30.09.2022 - 18:17
Özel Haber

   Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, Gazete Burasıdüzce'ye açıklamalarda bulundu. Düzce'de yapılan anketlerde birinci parti olduklarını ifade eden Merttürk, sözlerine şöyle devam etti: "300 kişilik fabrikada çalışan arkadaşlarımız iktidardan ve 6'lı masadan da bir sonuç çıkmayacağını ifade ederek, çare olarak Yeniden Refah Partisi'ni gördüklerini dile getirdiler. Bizim ciddi bir şekilde halk nezdinde bir karşılığımızın olduğunu biliyoruz. Biz teşkilat olarak yapabileceklerimizi halkımıza anlatabilirsek birinci parti çıkma noktasında da zorluk çekmeyeceğimizi biliyorum. Bizim anketör arkadaşlarımız, Düzce'de yapılan anketlerde Yeniden Refah Partisinin birinci çıktığını bir çok kez dile getirdiler. Diğer anket şirketleri bizi düşük göstermeye devam ediyor. Rahmetli Erbakan hocamıza yapılan adeletsizlikler bize de yapılıyor. Biz halkımıza güveniyoruz, önümüzdeki seçim inşaallah olumlu sonuçlar alacağız."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar