Tuncay Şahin'den seçim öncesi açıklama

2 Ekim Pazar günü yapılacak olan Meslek Komitesi seçimleri öncesinde Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, bir takım açıklamalarda bulundu.

28.09.2022 - 16:36
Güncelleme 28.09.2022 - 17:00
Özel Haber
1

   Pazar günü yapılacak olan Meslek Komitesi seçimleri için basın toplantısı düzenleyen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin: "Gerçek dışı, yalan ve iftiralarıyla kamuoyunu yanıltmaya çalışan malum şahıslar, bir medya gurubunu da kullanarak, odamıza ve yönetimimize yönelik seviyesiz ve çirkin ithamlarda bulundular. Bu ithamlarda bulunanların tek amacı oda yönetimini ele geçirmek ve şahsi menfaatleri doğrultusunda rant elde etmektir. Bu iftiraları atan şahıslar hakkında gerekli yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

   Gelen bir soru üzerine Şahin: "Biz göreve geldiğimizde kasamızda 1.6 milyon TL paramız vardı şimdi ise 11 milyon TL civarında paramız var" şeklinde cevapladı.

   "4 yıllık görev süremizde valilik, belediye, üniversite olmak üzere tüm kurumlarla ve üyelerimizle uyumlu bir çalışma sergiledik. Düzcenin gelişmesi ve kalkınması için eğitimden tarıma, turizmden sanayiye kadar her projede yer aldık. Özellikle pandemi döneminde tüccar ve sanayicimize 2.5 milyar TL finansman desteği sağladık. Düzce'de ilk defa Türk-Alman Ticaret Odasına üye olduk. Ayrıca Düzce ve odamızı, iktisadi ve kalkınma vakfı başkanlık divanında temsil etme başarısını gösterdik." ifadelerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Murat
    Murat
    28.09.2022 20:30

    Tuncay kardeşim..dönen dolapları görüyoruz. Mücadeleden sakın vazgeçme 1 dönem daha görevi hakettin.kuyunu kazmak isteyenlere cevabını seçimlerde verirsin..düşmanı uzaklarda değil çok yakınlarda ara...yolun açık olsun..

Resmi İlanlar