Caboğlu: "Kapı kapı dolaşarak kötü niyetlileri açıklıyoruz"

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, köy, mahalle ve belde ziyaretlerini değerlendirerek “Düzceli hemşerilerimize Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz” dedi.

Caboğlu: "Kapı kapı dolaşarak kötü niyetlileri açıklıyoruz"
28.09.2022 - 15:27
Güncelleme 28.09.2022 - 15:32
Haber Merkezi

   Milliyetçi Hareket Partisi Düzce teşkilatı parti teşkilatlarıyla köy, mahalle ve beldeleri dolaşarak vatandaşlarla bir araya geliyor. 

   MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Vatandaşlarımızdan gelen her türlü sorunların çözümü için her zaman takipçisi olacağız. Yerel sorunların Düzce’de belediyelerimiz ve kurumlarımız tarafından, genel sorunlarında hükümet nezdinde çözümü için tüm girişimlerde bulunuyoruz. Bulunmaya da devam edeceğiz. Hem milletvekilimiz Ümit Yılmaz, hem MHP İl Başkanı olarak şahsın hemde tüm teşkilatım halkımızın her zaman emrindedir. Teşkilatımız sürekli bir çalışma içinde. Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce Allah'a sonra Yüce Türk Milletine emanetiz” dedi.

   Caboğlu, “MHP olarak Türkiye’yi daha güçlenmiş, daha kalkınmış bir refah seviyesine ulaştırmak için Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde ve gösterdiği hedefler doğrultusunda son nefesimize kadar çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Bu amaçla, MHP teşkilatları olarak, MHP’liler olarak il il, ilçe ilçe, köy köy, kapı kapı dolaşarak Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.