Kuşaklar etkinliği devam ediyor

Erdemliler Derneğinin T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla ilişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Kuşaklar Buluşuyor projesinde, Erdemli Gençler etkinliklerine devam ediyor.

Kuşaklar etkinliği devam ediyor
26.09.2022 - 14:07
Haber Merkezi

   Erdemliler Derneğinin T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla ilişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Kuşaklar Buluşuyor projesinde, Erdemli Gençler etkinlikten etkinliğe koşuyor. Baba ve dedeleri ile el ele birlikte etkinlikler ve programlar gerçekleştiren gençler, bir haftada iki program gerçekleştirdiler. Gaziler günü nedeniyle Çilimli’deki Gazileri bir yemekli programda ağırlayan Erdemli gençler bu kez de Düzce Üniversitesi öğretim üyelerinden ve SAFAHAT’TA ÖZLÜ SÖZLER kitabının yazarı İsmail Alper KUMSAR’ı  misafir ettiler. Kuşaklar Buluşuyor projesi Mazideki Atiyiz ekibi, tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Mehmet Akif ERSOY’u  D.Ü. öğretim üyesi İsmail Alper KUMSAR’dan dinleyen kuşaklara  program sonunda SAFAHAT’TA ÖZLÜ SÖZLER KİTABI hediye edildi. Kitaplarını yazara imzalatma fırsatı bulan kuşaklar yazarla hatıra fotoğrafları da çekildiler. Erdemliler Derneği merkezinde gerçekleşen etkinlik Mehmet Akif ERSOY ve Safahat sohbetleri ile keyifli bir ortamda devam etti. Program bitiminde ise çay ve helva ikramı ile Safahat ve Konuşmacının Safahat´ta özlü sözler isimli kitabı üzerinde mütaalalarda keyifli anlar yaşayan kuşaklar bu tür programların devamı dilekleri ile etkinlik sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.