Düzce’de iki mahalle yabancılara kapatıldı!

İçişleri Bakanlığı, 1 Temmuz itibariyle 1169 mahallenin yabancılara ikametinin kapatıldığını duyurdu.

Düzce’de iki mahalle yabancılara kapatıldı!
1.07.2022 - 15:37
Haber Merkezi
5

   İçişleri Bakanlığı, 1 Temmuz'dan itibaren 1169 mahallenin yabancılara ikametinin kapatıldığını açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklama, o mahalleler tek tek paylaşıldı.

   Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Ülkemizde çeşitli bölgelerdeki yabancı yoğunluğu göz önünde bulundurularak Bakanlığımızca daha önce belirli illerimizdeki 781 mahalle yeni doğan ve çekirdek aile birleşimi dışında geçici koruma kaydına, uluslararası koruma kaydına, ikamet iznine, geçici koruma veya uluslararası koruma ile ikamet izni kapsamındaki yabancıların ikamet ili değişikliği yapılması işlemlerine kapatılmıştır.

   Düzce'de 2 mahalle yabancıların ikamet iznine kapatıldı.

İşte Düzce'de kapatılan o mahalleler:

1-      Düzce Merkez Orhangazi Mahallesi

2-      Düzce Merkez Burhaniye Mahallesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Mesine besel
  Mesine besel
  3.07.2022 11:27

  Gunaydin bizim ulkemizde onlarin ne isi var coluk cocuk sokaga cikamiyoruz evin kapisini acik birakamiyoruz ya hastalar ya aclar yada kardesleri hasta sirtlarinda bir okul cantasi icinde bir corap var icinde zorla para istiyorlar vermedinmi beddua ediyorlar bizim devletimozin iyilik yapti onlara onlara devlet getirdi bize simdi sahip cikmiyor deyip yalan konusuyorlar.

 • Deniz 06
  Deniz 06
  2.07.2022 18:03

  Seneye kutlama yapariz orhangazi ve burhaniye mahallerinin düşman işgalinden kurtuluşu diye

 • Mesut
  Mesut
  2.07.2022 08:09

  Kurban bayramında suriyeye gidip şöyle bir hafta tatil yapıp dönecekler gene.. üniversite hastanesine bakın doktor tabelasında hep suriyeli ismi. Memleket istila edilmiş, yetkililer din kardeşi ayakları uyuyor hala..

 • Ersin
  Ersin
  1.07.2022 21:43

  Burhaniye de dolu bunlar nasıl kapatilmis

 • Düzceli
  Düzceli
  1.07.2022 20:44

  Düzceden hepsi çıkarılsın suriyelileri düzcemizde görmek istemiyoruz suriyeliler sınırdışı yapılmalı

Resmi İlanlar