Kırım Türkleri Derneği'ne ziyaret

Düzce Kent Konseyi ve Kadın Kolları üyeleri Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretleri kapsamında bugün Düzce’deki Kırım Türkleri Derneği’ne ziyarette bulundu.

Kırım Türkleri Derneği'ne ziyaret
21.06.2022 - 15:58
Haber Merkezi

   Kırım Türkleri Derneği’ne ziyarette bulunan Kent Konseyi ve Kadın Kolları, sosyal medya hesaplarında konuyla ilgili paylaşım yaparak gerçekleştirilen ziyarete yönellik maddeler paylaştı. Yapılan paylaşımda;

   “Örf ve adetlerini gelenek ve göreneklerini gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla kurulan derneğin faaliyetlerine ilişkin konular istişare edildi.

   Düzce için yapılan çalışmalarda aktif katılımcı olarak faaliyetleri ile katkı sunan çalışmaları, yaşanan ve taşınan kültürlerinin Düzce ile etkileşimini ve bu etkileşimden doğan sinerjisinin faydaları paylaşıldı.

   Kırım Türklerinin dost meclislerindeki misafirperverliği ile 'çibörek' ve 'Düzce Şırası' ikram edildi. 

   Ziyaretimiz sırasında gösterilen samimi karşılama ve ilgiden dolayı, Kırım Türkleri Derneği Başkanı Sayın Burhan Tutkun'a ve değerli yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.“ ifadelerine yer verildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.