Hafriyat döküm alanı konuşuldu

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 2. Meslek Komitesi (İnşaat Müteahhitleri, İnşaat Malzemeleri Satışı, Yapı Denetimi, Savunma Sanayi, Teknik Hizmetler ) üyeleri Hafriyatçılar Dernek Başkanı Cevat Aydın ile bir araya geldi.

Hafriyat döküm alanı konuşuldu
26.02.2022 - 15:20
Haber Merkezi
1

   Toplantıya; Düzce TSO Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, 2. Meslek Komitesi Başkanı Hayrullah Şen, Başkan Yardımcısı Cüneyt Kazancı, Komite Üyeleri Mustafa Gösterişli, Yavuz Ayyıldız, Temur Nezir, Hamza Mutlu ve KGK-GGK Komiteler Sekretaryası Hatice Çakır katılım sağladı.

   Toplantıda, Düzce Belediyesinin hafriyat dökümü ile almış olduğu karara istinaden odaya, inşaat firmalarından gelen talep ve istekler doğrultusunda kararlar aldı. İnşaat hafriyatlarından çıkan verimli tarım topraklarının döküm alanı haricinde ihtiyaç ve uygun görülen yerlere belediyenin kontrolü dahilinde değerlendirilmesinin uygun olacağı ve çıkacak olan moloz atık ve çöplerin belediyenin göstermiş olduğu olanlara dökülmesi hakkında görüşüldü.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Reşat Gülteki
    Reşat Gülteki
    27.02.2022 10:38

    Çok güzel düşünülmüş. Temiz çıkan toprak basık çukur olan Tarım alanlarına dökülmesi halinde Selden su birikintilerinden koruduğu Gibi verimli ziraat alanları oluşmuş olur.

Resmi İlanlar