Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden Düzce Üniversitesi’ne Ziyaret

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i ziyaret eden Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, iki üniversite arasında yapılabilecek iş birlikleri ve projeler hakkında görüşmelerde bulundu.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden Düzce Üniversitesi’ne Ziyaret
17.03.2023 - 13:15
Haber Merkezi

   Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir’e; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. Abdullah Taşkesen ile Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Nihat Yıldız eşlik ederken,  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e; Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Yıldız ve Zonguldak Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu eşlik etti.

   Bugüne kadar yapılan iş birliklerin değerlendirildiği ziyarette, bundan sonra yapılabilecek ortak projeler, araştırmalar, akademisyen ve öğrenci gelişim programları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Nedim Sözbir, gelişme ve ilerlemede iş birliklerin önemine değinerek, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e ve ekibine yaptığı başarılı çalışmaları için teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.