Yılın okul öncesi yöneticisi Düzce'den!

Türkiye genelinde “Okul Öncesi Eğitim Zirvesi” olarak her yıl düzenlenen ve bu zirvede Geleceğin Eğitimcileri Ödülleri”nde 2021 yılında Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi “Yılın Okul Öncesi Eğitim Kurumu Yöneticisi” seçildi.

Yılın okul öncesi yöneticisi Düzce'den!
21.01.2022 - 14:27
Haber Merkezi

   "Gelecek Eğitimde" derneğince düzenlenen "Okul Öncesi Eğitim Zirvesi"nde 2021 yılının teması "Hayalinin Peşini Bırakma" olmuştu. “Alternatif eğitim Modellerinin Anaokulu Uygulamaları” ile 2021 Yılının Okul Öncesi Eğitim Kurumu Yöneticisi Ödülünü kazanan Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi oldu. 

   Yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile ulusal ve uluslararası birçok kurumdan ve organizasyondan ödüller alan Türedi, bu başarılarına bir yenisini daha eklemiş olduklarını belirterek, modern eğitim tekniklerinin ve eğitimde ortaya çıkan gelişmelerin takipçisi ve uygulayıcısı olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Bugüne kadar çalışmalarına destek vererek aldıkları ödüllerde pay sahibi olan bütün paydaşlarına teşekkürlerini iletti. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.