Serbay Akademi'den öğrencilere e-ticaret eğitimi!

Düzce Üniversitesi öğrencilerine, Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive’in Dijital Stratejist’i Ertuğrul Özkan, ‘E-Ticarete Giriş’ eğitimi verdi ve E-ticarete dair merak edilen soruları cevaplandırdı.

Serbay Akademi'den öğrencilere e-ticaret eğitimi!
18.03.2022 - 12:34
İHA

   Üniversite öğrencilerine verilen eğitimde ‘E-Ticaret nedir, E-Ticaret sitesi nasıl kurulur, Hangi pazaryerlerinde nasıl satış yapılır’ gibi konular yer aldı.

   Serbay Akademi, geçtiğimiz günlerde Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından düzenlenen 3. Girişimcilik Kampı’nda ‘E-Ticaretin Geleceği’ hakkında eğitim vermiş ve aynı zamanda sponsorluğunu da üstlenmişti. Dijital pazarlama, yazılım, fotoğrafçılık, E-Ticaret gibi alanlarda 2021’de 200’den fazla kişiye eğitim veren Serbay Akademi, kurulduğu günden bu yana eğitime olan inancıyla KOBİ’lere, üniversite öğrencilerine ve mezunlara eğitim vermeye devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.