BAYRAK; “BÜYÜK ÇİLİMLİ KONVOYUNA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Çilimli’nin genç ve dinamik Başkan Adayı İsmail Bayrak ve sevenleri, Cumartesi günü Çilimli’de araç konvoyu düzenleyecek.

BAYRAK; “BÜYÜK ÇİLİMLİ KONVOYUNA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”
29.03.2024 - 16:28
Haber Merkezi

   Düzce’nin en genç Belediye Başkan Adayı olan MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak, samimiyeti, güleryüzü ve çalışkanlığıyla yediden yetmişe Çilimli halkının gönlünde taht kurduğu süreci  zaferle taçlandırmayı hedefliyor.

   Bu çerçevede, gece gündüz demeden, olumsuz hava şartlarına rağmen kapı kapı gezerek bütün gönüllere dokundu.

   Çaldığı her kapıda büyük bir sevgiyle karşılanıp tam destek sözüyle uğurlanan Bayrak’ın, gerek halktan gördüğü teveccüh, gerekse de yapılan anket sonuçlarına göre, kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

   Başarılı bir seçim çalışması yürüterek, rakiplerine de siyasi nezaket ve Çilimli sevdası konusunda örnek olan Bayrak, arkasına aldığı destekle seçimden bir gün önce büyük bir konvoy planladı.

   30 Mart Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak konvoy için toplanma yeri, Çilimli girişinde bulunan, Bayrak Ticaret olarak belirlendi.

   Vatandaşlara seslenen Bayrak, ayrım yapmadan: “Büyük Çilimli konvoyuna tüm halkımız davetlidir” diyerek, vatandaşları davet etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.