İSMAİL BAYRAK SAHURDA GENÇLERLE BULUŞTU

MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak, çok önem verdiği gençlerle, sahur programında bir araya geldi.

İSMAİL BAYRAK SAHURDA GENÇLERLE BULUŞTU
28.03.2024 - 16:29
Haber Merkezi

   Çilimli Millet Bahçesinde geniş bir katılımla gerçekleştirilen programda, Başkan Adayı Bayrak coşkulu bir kalabalık tarafından meşalelerle karşılandı.

   Gençlerin yanısıra Çilimli’den birçok vatandaşın da katılım sağladığı sahur etkinliğinde Başkan Adayı Bayrak, adeta gövde gösterisi yaptı.

   Çoğunluğu gençlerden oluşan kalabalık toplulukla birlikte sahur yapan Bayrak, gençlerle sohbet edip fikir ve görüşlerini almayı da ihmal etmedi.

“Geleceğimizi gençlerimizle inşa edeceğiz”

   Genç ve dinamik yapısıyla Çilimli halkında büyük bir heyecan uyandıran Başkan Adayı Bayrak: “geleceğimiz olan gençlerimizin fikirlerini ve taleplerini önemsiyoruz. başkanlık koltuğuna oturduktan sonra da genç kardeşlerimizle sık sık bir araya gelip istişareler yapacağız.

   Onların talepleri doğrultusunda, ilçemizde yaşayan her bir vatandaşımızın hakkını ve talebini göz önünde bulundurarak çalışıp hizmet edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.