CAYMAZ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz seçim çalışmaları kapsamında Bolu Caddesi esnafını ziyaret etti. Sorunlarını dinleyip çözüm üretecek, ulaşılabilir bir belediye başkanı istediğini dile getiren esnafa Caymaz, “Gece gündüz çalışmak nedir, biz biliriz. Görevi verin, size söz, biz en iyi şekilde yaparız” ifadesinde bulundu.

CAYMAZ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ
28.02.2024 - 11:54
Haber Merkezi


   DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için saha çalışmalarına devam ediyor.
   Caymaz ve beraberindekiler ilk olarak Düzce Elektrikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim’i ziyaret etti. Hem seçimler hem de yerel siyasete ilişkin istişarelerde bulunulan görüşmelerde Caymaz, “Destek verirseniz biz bu işe talibiz” dedi.

                “YAPILAN İŞTE BİR KİŞİNİN BİLE GÖNLÜ KALIRSA HESABINI ALLAH SORAR”
   Her kesimden vatandaşımızın sorunlarını bildiğine dikkat çeken Caymaz, “Sorunları bilmek yetmez, bunların çözümü için vatandaşlarımızın gönül rızasını alarak iş yapmak lazım. Bir kişinin bile yapılan işte gönlü kalırsa hesabını Allah sorar. Biz sizi özlü sözlerle oyalamayız, biz iş yaparız. O yüzden göreve talibiz, yorulmadan gece gündüz çalışmak nedir biliriz. Görevi verirseniz size söz, biz en iyi şekilde yaparız” ifadesinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.