Düzce TSO Üyelerine Diş Sağlığı Hizmetlerinde %25 indirim

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Akdent Diş Polikliniği arasında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile oda personelinin faydalanabileceği %25 indirim protokolü imzalandı.

Düzce TSO Üyelerine Diş Sağlığı Hizmetlerinde %25 indirim
27.02.2024 - 13:27
Güncelleme 27.02.2024 - 13:29
Haber Merkezi

   Protokol imza törenine; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Mutlu ve Akdent Diş Polikliniği Kurucusu Diş Hekimi Muhammet Bulut katıldı. 

   Birçok alanda, çeşitli firmalarla Düzce TSO üyelerinin faydalanabileceği indirim protokolleri imzaladıklarını belirten Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, imzalanan bu protokol ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve oda personelinin poliklinik hizmetlerinden indirimli faydalanabileceğini ifade etti. Erdoğan Bıyık, protokolün üyelere ve polikliniğe hayırlar getirmesini diledi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.