Saadet Partisi adayı Düzce TSO'yu ziyaret etti

Saadet Partisi Düzce Belediye Başkanı Adayı Nevfel Kadir Güner ve Saadet Partisi Düzce İl Yönetimi, 31 Mart Yerel Seçimi çalışmaları kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Saadet Partisi adayı Düzce TSO'yu ziyaret etti
13.02.2024 - 17:09
Haber Merkezi

   Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat ve Cemal Aksan, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Taştepe, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Düzce KGK Başkanı Gökçe Ülkü Altay ve TOBB Düzce GGK Başkanı-Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu hazır bulundu. 

   Ziyarette konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, yerel seçim sürecinde tüm adaylara başarılar dileklerini iletirken, “Tüm adaylarımız Düzce’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ediyor. Bizler de kendilerini en iyi şekilde ağırlamaya gayret ediyoruz. Tüm adaylarımıza bu güzel hizmet yarışında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. 

   Ziyaret programı, Saadet Partisi Düzce Belediye Başkanı Adayı Nevfel Kadir Güner’in hizmet katlarını ziyaret ederek oda personeliyle selamlaşmasıyla sona erdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.