Çabuk;"Düzcemizi en güzel şekilde tanıttık"

Ticaret Bakanlığının düzenlemiş olduğu Türkiye Kooparatifciler fuarı 25-29 Aralıkta Gaziantep'te gerçekleşti. Fuarda Kooperatif Başkanı Sibel Gün Çabuk ile Kooperatif Başkan yardımcısı ve Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zeliha Altıntaş ile birlikte Düzce’yi temsil ettiler.

Çabuk;"Düzcemizi en güzel şekilde tanıttık"
1.01.2024 - 15:20
Haber Merkezi
1

   Kooperatif Başkanı Sibel Gün Çabuk, Gaziantep'te olan fuar hakkında şunları söyledi; "Ticaret  Bakanlığımızın davetlisi olarak davet edildiğimiz Düzce Tarım Doğal Ürünler Kooparatifi olarak fuarda Düzcemizi ve Kooparatifimizi, Belediyemizi en güzel en iyi şekilde tanıttık. Düzcemizin; fındığını, kestanesini, cevizini, ıhlamurumuzu, kabaktan yapılmış marmelatımızı, reçellerimizi, Roman sepetlerimiz, fındıklı ürünlerimizi, yerli mısır unu ve daha birçok ürünü tanıttık, satış yaptık. Başta Düzce Belediyesi Başkanı Sn. Faruk Özlü'ye, Milletvekillerimize, Gazintep Belediye Başkanı Fatma Şahin Hanım ve Aile Sosyal Bakanımız Mahinur Hanım bizleri ziyarette bulundular. Destek sağladılar. Gaziantep Valimiz ve Kurum yetkilileri  standlarımızda bizleri ziyaret ettiler."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Romdi Rom
    Romdi Rom
    1.01.2024 20:07

    Başarılarınızın Devamı Diliyoruz Başkan Sibel GÜN Çabuk hanim