Ayın Personelleri Belli Oldu

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personelleri belli oldu. Personellerden Çetin Ayaz, Sedat Çarşambalıoğlu ve Erkan Arı ayın personelleri seçildi.

Ayın Personelleri Belli Oldu
29.12.2023 - 13:53
Haber Merkezi

   Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Avni Akyol Yurdunda güvenlik görevi yapan Çetin Ayaz, Raziye Begüm Sultan Yurdunda teknisyen görevi yapan Sedat Çarşambalıoğlu ve Hafız Hasan Şen Yurdunda destek hizmetler görevi yapan Erkan Arı ayın en başarılı personelleri seçildi.

   Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personeli olarak başarılı arkadaşlarımızı seçiyoruz. Bu ay da Çetin Ayaz, Sedat Çarşambalıoğlu ve Erkan Arı arkadaşlarımızı seçtik. Onları seçmemizin sebebi göstermiş olduğu üstün gayret ve işlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı arkadaşlarımızı ayın personelleri seçtik." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.