Anne ve anne adaylarına özel bilgilendirme

Düzce sağlıklı hayat merkezi görevlileri tarafından gebelere ve gebelik planlayan anne adaylarına ve annelere emzirme, anne sütü, anne sütünün faydaları ve gebe sınıfı hakkında bilgi verildi.

Anne ve anne adaylarına özel bilgilendirme
13.12.2023 - 14:10
İHA

   Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığına bağlı Sağlıklı Hayat Merkezi Gebe Sınıfında görevli personel tarafından Düzce merkezinde bulunan bir alışveriş merkezinde gebe sınıfı ve verilen eğitimler konusunda farkındalık oluşturmak için stant etkinliği düzenlendi.

   Etkinlikte standımız ziyaret eden gebelere ve gebelik planlayan anne adaylarına, annelere emzirme, anne sütü, anne sütünün faydaları ve gebe sınıfımız hakkında bilgi verildi.

   Gebe sınıfı eğitimlerine katılmayı planlayan anne adaylarına eğitimlerin içeriği ve doğum sonu dönemde de emzirme danışmanlığı yapıldığı konusu hakkında bilgiler aktarıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.