Dağıstanlı; "Asparagas haberler yapılmakta!"

"Örgüt Ne Derse O" diyerek en son kararı örgütünün vereceğini söyleyen CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı Düzce kamuoyuna seslendi.

Dağıstanlı; "Asparagas haberler yapılmakta!"
9.12.2023 - 14:53
Haber Merkezi

   CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı Düzce kamuoyuna seslendi. Dağıstanlı; "Bazı Yerel Basın kuruluşlarında ne tesadüftür ki Tüm Belediye Başkanı Aday Adaylarımızla değerlendirme mülakatlarının başladığı bir günde Cumhuriyet Halk Partisinin Belediye Başkanı adaylarının belli olduğu, bazı ilçelerde CHP'nin Belediye Başkanı adayı çıkarmayarak seçimlere girmeyeceği şeklinde gerçeği yansıtmayan Asparagas haberler yapılmaktadır" dedi. 

   CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı; "Cumhuriyet Halk Partisinde Aday Adaylık süreci devam etmekte olup, Tüm Aday adaylarımız bizim için birbirinden değerli olmakla beraber CHP Düzce Örgütü Olarak bütün Aday Adaylarımıza eşit mesafede durmaktayız.

   Bunun dışında partimizin Düzce İl genelinde hiçbir seçim bölgesinde Aday Adaylığı konusunda herhangi bir sıkıntısı olmamakla birlikte Tüm İl,İlçe ve Belde örgütlerimiz ile Aday Adaylarımız Yerel Seçimlere sonuna kadar hazırdır ve Düzce İlimizin özlemini duyduğu Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını bir an evvel Düzcemiz ile tanıştırmak için hep birlikte büyük bir inançla ve kararlılıkla sabırsızlıkla beklemekteyiz."

   Dağıstanlı son olarak şunları söyledi; "Asılsız haberlerle Örgütümüzün birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlere karşı CHP Düzce Örgütü Olarak mücadele edeceğimizi buradan ilan etmekle birlikte "Örgüt Ne Derse O" diyerek En Son kararı Örgütümüzün vereceğini buradan tüm Düzce Kamuoyunun bilmesini istiyoruz."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.