Düzce'nin kültürel miras taşıyıcıları 100. yılda halkla buluşuyor

Düzce Valiliği ve Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı somut olmayan kültürel miras taşıyıcıları sanatçı tanıtma kartı sahiplerinin katılımlarıyla “Düzce’nin kültürel miras taşıyıcıları 100.yılda halkla buluşuyor.” etkinliği gerçekleştirilecektir.

Düzce'nin kültürel miras taşıyıcıları 100. yılda halkla buluşuyor
24.10.2023 - 15:14
Haber Merkezi

Cumhuriyetimizin 100.Yıl kutlamaları çerçevesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı somut olmayan kültürel miras taşıyıcıları sanatçı tanıtma kartı sahiplerinin ürünlerinin sergileneceği ve icra dallarına özgü yapım usullerinin uygulamalı olarak gösterileceği workshop etkinliği düzenlenecektir. 

25-26 Ekim 2023 tarihlerinde, Düzce Valiliği Kampüsünde bulunan Turizm Enformasyon Bürosu önünde düzenlenecek olan program açılışı 25 Ekim 2023 Çarşamba günü saat 10.00’da başlayacak olup, etkinliğe tüm halkımız davetlidir.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.