İl Kültür ve Turizm Müdüründen anlamlı ziyaret

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Düzce şubesini ziyaret etti.

İl Kültür ve Turizm Müdüründen anlamlı ziyaret
23.10.2023 - 13:12
Güncelleme 23.10.2023 - 13:16
Haber Merkezi

   Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, Cumhuriyetimizin 100.Yılı münasebetiyle Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret ederek Dernek Başkanı Sayın Gazi P.Uzm. Çvş. Abdullah MARKUŞ ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

   İl Müdürü ziyaretinde, “Ülkemizin her karış toprağında, vatanını bayrağını ve kutsal değerlerini korumak ve savunmak için en zor koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen Gazilerimiz, Milletimizin medarıiftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir. Gazilerimiz ve Aziz Şehitlerimizin yakınlarının milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Gazilerimize ve ailelerine hayırlı ömürler diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.