Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinden ziyaret

Düzce Kent Konseyi Genel Sekreteri Ayfer Yüksel,Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zeliha Altıntaş, Yönetim Kurulu üyesi Kadriye Polat KIYGIL, Düzce'nin Güzelleri halk oyunları ekibi temsilcisi Nurhan Uslu ve ekip üyeleri, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan’ı makamında ziyaret ettiler.

Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinden ziyaret
18.10.2023 - 14:20
Haber Merkezi

   Ziyaretlerinde, Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından hazırlanan “Düzce'de Kültür, Sanat ve Kaybolmaya Yüz Tutmuş Kültürlerin Tanıtılması” çalışmaları kapsamında hazırlanan proje ve projenin sahada uygulanması hususlarında iş birliğinin sağlanması konuları görüşüldü.

   Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce, ilimizde yürütülen kültür, sanat ve kaybolmaya yüz tutmuş kültürel unsurlarımızın gün yüzüne çıkartılması çalışmaları çerçevesinde, kadınlarımızın sosyal ve ekonomik hayata kazandırılması bilinciyle iş birliğinin geliştirilmesi ve desteklenmesi konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar