Düzce TSO’nun İki Projesine daha destek

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından oluşturulan Düzce’deki Firmaların Avrupa Yeşil Mutabakatına Uyumu projesi ile İŞKUR ortaklığı ile geliştirilen İlk Kademe Yöneticilerin Yönetsel Becerilerinin Geliştirilmesi Projesi Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye hak kazandı. Destek alan projeler için Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın makamında imza töreni düzenlendi.

Düzce TSO’nun İki Projesine daha destek
3.10.2023 - 14:59
Haber Merkezi

   Düzenlenen imza törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın haricinde Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Düzce İŞKUR İl Müdürü Ferhat Acar, Düzce Sağlık İl Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve diğer proje paydaşları katılım sağladı.

   Düzenlenen toplu imza töreninin ardından konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Ülkemizin ve ilimizin artan ihracat potansiyeli ile birlikte Avrupa Birliği Ülkelerinin uygulamış olduğu birçok kriteri de yerine getirmemiz gerekiyor. Bu kriterlerin arasında da Sera Gazı etkilerinin minimuma indirilmesi konusu büyük önem taşıyor. Dünyanın son dönemde üzerinde durduğu bu konuda hem üyelerimizi bilinçlendirmek hem de AB Kriterlerine uyum sağlamalarına katkıda bulunmak amacıyla Düzce’deki Firmaların Avrupa Yeşil Mutabakatına Uyumu projemizi geliştirdik. Bunun haricinde de yine İŞKUR ile birlikte, üyelerimizin liderlik eğitimi ihtiyaçlarına karşılık üretebilmek amacıyla eğitici eğitimlerinin yapılacağı İlk Kademe Yöneticilerin Yönetsel Becerilerinin Geliştirilmesi Projesine de ortak olduk. Gelişen ve değişen dünya trendlerini ülke olarak yakalamaya çalışıyoruz. Biz de Düzce TSO olarak üzerimize düşen eğitim ve danışmanlık konularında üyelerimize destek sağlamaya çalışıyoruz. İmzalanan projelerin üyelerimize ve kurumlarımıza hayırlar getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar