Bu dernek gönüllere dokunacak

Güçlü Kadınlar ve İnsani Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ilk basın toplantısını Başkan Hediye Gökçe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kusursuz Kafe’de gerçekleştirdi.

Bu dernek gönüllere dokunacak
1.10.2023 - 12:48
Güncelleme 1.10.2023 - 12:51
Haber Merkezi

   Düzce’de yeni kurulan ve Düzce Halkına hizmet etmeyi hedefleyen Güçlü Kadınlar ve İnsani Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ilk yönetim kurulu ve basın toplantısını Kusursuz Kafede düzenledi.

   Toplantıya Başkan Hediye Gökçe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın mensuplarıda katıldı. Yönetim Kurulu ile istişarede bulunmasının ardından basına açıklamalarda bulunan Başkan Hediye Gökçe açıklamasında “Güçlü Kadınlar ve İnsani Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini kurmuş bulunmaktayız.Arkadaşlarım ile birlikte yönetim kurulunu oluşturduk. Düzce’de güzel faaliyetler yürüterek yüreklere dokunmak istiyoruz. Bu süreçte kıymetli Düzcelilerimizin desteklerini bekliyoruz. İnsanların her zaman yanında olduğumuzu sadece insanlar değil doğada yaşayan her canlının yanında olduğumuzu duyurmak için bu derneği kurduk.Zor durumda olan kadınlarımızı sadece kadın olarak değil, engellilerimizin, çocuklarımızın, yaşlılarımızın her zaman uyanında olacağız. “ ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar