Cemşit’ten tepki!.. “Düzce Lisesi’ni, Valimizi ve Düzce’yi rahat bırakın!”

Cemşit’ten tepki!.. “Düzce Lisesi’ni, Valimizi ve Düzce’yi rahat bırakın!”
27.09.2023 - 16:13
Haber Merkezi

   Düzce kamuoyu ve eski mezunlarının talepleriyle 100 yıllık Düzce Lisesi’nin ismini tekrar geri alması üzerine, Düzce Valisi Selçuk Aslan, bazı çevreler tarafından sosyal medyada linç kampanyasına uğradı. Bunun üzerine aradan 24 saat geçmeden isim bugün yine değiştirilerek, tekrar 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi oldu.

   Konuyla ilgili CHP İl Başkanı Semih Cemşit bir basın açıklaması yaptı.

   Cemşit şunları söyledi;

   “Geçtiğimiz günlerde Düzce’nin sembol okullarından olan Düzce Lisesi’nin ismini geri alması Düzce kamuoyunu memnun etmişti. Ancak 2 gündür sosyal medyadan başlatılan linç kampanyası ile Düzce Lisesi’nin ismi üzerinden Sayın Valimiz Selçuk Aslan’a yöneltilen kara propagandayı doğru bulmadığımız belirtmek istiyorum.

   Düzce’yi ve değerlerini bilmeyen, belli ellerden yönetilen trol orduları ile ortamı germenin, valimizi tehdit etmenin uygunsuzluğu gözler önündedir.

   Ankara’yı parsel parsel satan jeliboncu başkanın dahi bu konuda görüş bildirmesi, örgüt işlerine ne kadar müdahil olduğunu hep birlikte gözlemliyoruz. Ortalığı karıştırmaya çalışan provokatörlere, terör örgütü sempatizanı eski siyasetçilere tavsiyemiz Düzce Lisesi’ni, Sayın Valimiz Selçuk Aslan ve Düzce’yi rahat bırakmanızdır.”

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar