Düzce TSO Hizmet Binası İhalesi Yapılacak

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’nin ziyaretinin de yer aldığı Düzce TSO olağan Meclis Toplantısı’nda kamuoyunun yakından takip ettiği Düzce TSO yeni hizmet binası konusunda ihale aşamasına gelindiği ve 21 Eylül 2023 tarihinde ihalenin yapılacağı açıklandı.

Düzce TSO Hizmet Binası İhalesi Yapılacak
5.09.2023 - 12:16
Güncelleme 5.09.2023 - 12:58
Haber Merkezi

   Düzce TSO olağan meclis toplantısı, Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantının ilk kısmında Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce TSO Meclisini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Ticaret ve Sanayi Odalarının illerin en önemli sivil toplum kuruluşları olduklarına işaret ederek, kamu-sanayi işbirliği çalışmalarında en önemli paydaşın Ticaret ve Sanayi Odaları olduğunu ifade etti.

   Ziyaret programında konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, Yasin Emre’nin Düzce’ye önemli sinerji kattığını ifade etti. Bıyık, iş insanlarının güvenlik açısından huzurlu olabilmesinin istihdam ve üretime büyük katkısı olduğunu da sözlerine ekledi.

   Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’nin ziyaret programı sonrasında olağan meclis toplantısı gündemine geçildi.

Ahmet Mutlu, Meclis Toplantısına Çavrimiçi Bağlandı

   Meclis gündemine geçildiğinde, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrasında tedavisi devam eden Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Mutlu, Meclis Toplantısına çevrimiçi uygulama ile katılım sağladı. Sağlık durumu hakkında meclis üyelerine bilgiler veren Mutlu, en kısa zamanda yeniden birlikte olabilmeyi arzu ettiğini ifade etti.

   Meclis adına Ahmet Mutlu’ya seslenen Meclis Üyesi Halil Uzun, tedavi sürecinin iyi geçtiğini yakından takip ettiklerini, en kısa sürede meclis çalışmalarında Ahmet Mutlu ile birlikte görev yapmayı beklediklerini söyledi.

   Meclis gündemi gereği Yönetim Kurulu faaliyetlerini, Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat meclis üyelerine aktarırken, Ağustos ayı mizan ve hesapları da meclis üyeleri tarafından onaylandı.

Yeni Hizmet Binası İhale Süreci Meclis Üyelerine Aktarıldı

  Yeni Hizmet Binası Komisyonu adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, bina yapımı ile alakalı gelinen son aşama hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Projelendirme, zemin etüdü ve diğer yasal hazırlıkların tamamlandığını söyleyen İbrahim Canpolat, 21 Eylül’de Düzce TSO Yeni Hizmet Binası Yapımı İşi ile ilgili ihaleye çıkılacağını ifade etti.

2023-2024 Eğitim Sezonu Servis Ücret Tarifesi Onaylandı

   Düzce TSO 11. Meslek Komitesi’nin ilgili kurum ve odalar ile birlikte hazırlamış olduğu 2023-2024 Eğitim Sezonu Servis Ücret tarifesi meclisin onayına sunuldu. Kilometre başı ücretlendirmelerin olduğu tarife Düzce TSO Meclisi tarafından onaylandı. 

   Öte yandan Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre'nin Düzce TSO ziyaretinde, bazı TSO meclis üyelerinin bulunmadığı dikkat çekti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.