DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ 5. GÜN KONSERLERİ İLE DEVAM ETTİ

Dünya Düzce Günleri, birbirinden farklı etkinliklerle 4 günü geride bırakırken 5. gün sahnesinde rap, hip-hop müziğin sevilen isimleri Burak King ile Tefo&Seko ikilisi Düzcelilerle buluştu.

6.08.2023 - 13:19
Haber Merkezi

   Düzce’nin tanıtımı konusunda bugüne kadar yapılan en büyük organizasyon olarak tarihe geçen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Düzce Günleri dolu dizgin devam ediyor. Genç, yaşlı, çocuk her kesimden Düzceli’ye hitap eden etkinlikler 5. gününde de büyük ilgi görmeye devam etti.

   Gündüz saatlerinde Anıtpark’ta kurulan Çocuk Üniversitesi ve Spor stantlarında birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlenirken hafta sonu olması sebebiyle alanda kurulan şişme oyun grupları çocuklar ve ailelerinden yoğun ilgi gördü.

   Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü koordinatörlüğünde devam eden organizasyon kapsamında Anıtpark sahnesi ilk olarak DJ performansına ev sahipliği yaptı. Akşamüstü başlayan eğlencede alanı dolduran Düzceliler müzik eşliğinde sanatçıları beklemeye başladı.

SAHNE PERFORMANSLARI BÜYÜK BEĞENİ ALDI

   DJ performansının ardından sahne ilk olarak Tefo&Seko ikilisinin oldu. Şarkılarını hayranları ile birlikte seslendiren ikili geçen yılki konserden daha büyük bir enerjiyle karşılaşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

DÜZCE BURAK KİNG İLE COŞTU

   Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlence Burak King’in sahneye çıkması ile tavan yaptı. Alanı dolduran Düzceliler şarkıları bir ağızdan söylerken Burak King Düzce’de gördüğü atmosfer karşısında duyduğu heyecanı konseri izlemeye gelenlerle paylaştı.

   Konser arasında Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Burçin Sarıcan ile İGM Meclis Başkanı Fazlı Koç sanatçılara çiçek ve plaket takdim etti. Sarıcan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını ileterek müzik ziyafeti için teşekkür etti. Konser gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

   Düzce Günlerinin 6. gününde (6 Ağustos Pazar) ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici sahne alacak.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.